Hakkımızda

Beyaz Eşya Arızalarında Yılmaz Teknik Servis Güvencesi

2002 yılından bugüne beyaz eşya servisi olarak güven odaklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Kalite bilincini, kişisel kalite bilinciyle pekiştirerek, Kalitenin bir yaşam biçimi olarak algılanmasını sağlamak, her türlü sürecin yürütülmesi ve iyileştirilmesi sırasında tam zamanında ve sıfır hata ilkesini sürekli geliştirmek özel olarak firmamızın önceliğidir.

20

Yıllık Sektörel Deneyim

Uzun yıllar boyunca emniyetle kullanmış olduğunuz elektronik cihazlarınıza en uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla, sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran ekipmanlarımız ve araçlarımız ile yerinde servis hizmetlerini yeniden tanımlayan firmamız, müşteri memnuniyetini en önemli öncelik olarak kabul eder. Kendimizi her gün daha da geliştirmeyi ve daha profesyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefleriz. Unutmayın, teknik servis işi ciddi bir iştir, bu nedenle güvenmediğiniz kişilere cihazlarınızı teslim etmemeniz önemlidir.

Her gün ve her zaman müşteri beklentilerine odaklanarak süreçlerin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlayarak, teknolojik düzeyi yükseltmek, üstün ürün ve servis kalitesi sunmak, çağdaş bir yönetim anlayışı benimsemek amacıyla teknik servis teknolojileri alanında geleceği şekillendirmek istiyoruz. Kişisel kalite bilinci ile genel kalite anlayışını pekiştirerek, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek ve her türlü sürecin hatasız ve zamanında yürütülmesini sürekli olarak geliştirmek, firmamızın önceliklerinden biridir.